12 Aralık 2014 Cuma

Mac pressed pigment modern majesty..

Burada bahsettiğim hafta sonu alışverişinde Mac Heirloom koleksiyonu mini pressed pigmentlerden modern majesty isimli renge bildiğin aşık oldum ve direk fiyatına bile bakmadan aldım.  Mac'i bu pigentleri mini boylarda çıkartması harika olmuş, şimdi bir de refill olarak çıkartmasını ve buna göre mini paletler yapmasını istiyorum, çok mu şey istiyorum acaba?
Mac pressen pigment modern majesty


Mini modern majesty rengimiz içinde bordo-kahve-yeşil-altın tonları taşıyan, güneşte metalik yansımaları olan, oldukça pigmentli ve oldukça kalıcı bir renk. 

Mac pressed pigment modern majesty

Mini ambalajında makyaj çantasının değişmez bir ferdi olabilir kendisi, bir de keşke bu kadar pahalı olmasaydı bu minik şey 71 TL. ama değer mi kesinlikle değer bence. Normalde devasa pressed pigmentler bu fiyatayken bu yılbaşı için hazırlanan Heirloom koleksiyonundan çıktığı için bu fiyattadır zannediyorum. Bakalım yılbaşından sonra inşallah bir Elca ziyareti yaparsam belki bunları oraya düşmüş bulabilirim.

Mac pressed pigment modern majesty

Rengi nefis ve nefis ötesi bence, böyle yanar döner renklere bayılıyorum. Bu hafta ful bunu kullandım, çok güzel renk veriyor ve istediğiniz yoğunlukta uygulamanız da değişik fırçalarla mümkün oluyor. Oldukça kalıcı, göze sürerken çok az bir tozutması mevcut ama ıslak kullanırsanız böyle bir problem de olmayacaktır.

Bu seriden enchantment ve victorian plum isimli renklerde de feci gözüm var, umarım bir şekilde Elca'dan falan bulup alabilirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder