3 Aralık 2014 Çarşamba

Gosh Lip Laquer innocent Lips..

Gratis'in Gosh ürünlerini tanıtmak için düzenlediği etkinlikten ve bu etkinlikte hediye edilen BB pudra ve primerdan daha önce buralarda bahsetmiştim. Etkinlikte denememiz için verilen paketten herkese değişik renkte bir lip laquer yani sıvı ruj çıktı. Bu rujları ben de dahil önce herkes bir oje sandı, sonra anladık ki değilmiş.
gosh lip laquer

Benim paketimden bu rujlardan en açık renkli olanı, hatta dudakta neredeyse renksiz görünen 001 numaralı innocent lips isimli olan çıktı. 

gosh lip laquer

Kapağının üzerindeki "kiss" konsepti çok hoş bence, değişik ve eğlenceli bir hava vermiş.

gosh lip laquer

Minik bir sünger aplikatöre sahip ve 4 ml., bazı ojelerden bile az miktarı bu nedenle bitirilebilir bir ürün gözüyle bakıyorum kendisine. Zaten paketi açtığımdan beri de elimden düşmedi. Hatta bazı koyu ve mat rujların altına da sürdüm. Tabi rujun rengini olduğu gibi değiştiriyor.

gosh lip laquer

Elimin üzerinde zar zor belli oluyor ama dudakta bu kadar belirsiz değil, dudak renk tonumu hafifçe arttırıyor ve belirginleştiriyor. Çizgilere dolma ve kuruma yapmıyor. Bir şey yeyip içmezseniz veya dudaklarınızı sürekli yalamazsanız 2-3 saate kadar kalıcı olabiliyor gerçi bu durum benim için asla mümkün olamıyor çünkü mutlaka ya su içiyorum ya kahve içiyorum ya bir şeyler yiyorum sonrasına mutlaka tazeleme gerekiyor.

Ürün sanırım 7-8 renk seçeneğine sahip ve Gratis şubelerinden görüp inceleyebilirsiniz.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder