22 Mart 2014 Cumartesi

Yeni Baby Lips Lip Balmlarım..

Daha önce burada bahsettiğim instagram alışverişimde 3 adet yeni Maybelline Baby Lips lip balm aldım. Bu balmlara bayılıyorum. Eos'lar tamam çok şirin falan ama bunların hem şirinliği hem de nem vermesi harika bence.
3 adet aldım ve 2 tanesini dayanamayıp hemen açıverdim. Bu arada bunları tanesi 15 TL.'ye aldım. Yurt dışında kaça bilmiyorum ama sanırım 3-4 euro bir şeydir en fazla.

Yukarıdan başlarsak, Peppermint, Quenched ve Fierce n Tangy isimli balmları almış bulunuyorum. Peppermint adı üzerinde nane, mentol aromalı ama ben bu aromayı hiç sevmem normalde, bunu da fark etmeden aldım ama sürünce aromasının çok keskin olmadığını fark ettim, şimdi severek kullanıyorum. Balm renksiz ama sürünce tuhaf bir şekilde doğal dudak rengimi yoğunlaştırdığını fark ettim. Dudağım değil hayır ama rengi bildiğin dolgun ve yoğun görünüyor, nasıl ifade edeceğimi bilemedim bunu tam olarak ama bu etkisini de çok sevdim. Açtığım diğer balm Fierce n Tangy sarı renkte ama bu da dudağa renk vermiyor, Peppermint'de hissettiğim renk yoğunluğu bunda yok ama güzel nem veriyor. Diğerini ise kendimi tutup henüz açmadım, niye tutuyorsam aç gitsin değil mi? Bu arada söylemeyi unuttum, açmadığım hariç diğer ikisi SPF faktörü de içeriyor yani plajda kullanıma da uygun, umarım güneşi görünce eriyip formu bozulmaz.

Evet bu yeni aldıklarım ve daha önce burada bahsettiğim 2 adet Baby Lips ile toplamda 5 adet oldular. Burada niye 4 görünüyor derseniz, bir tanesini evin içinde kaybettim de ondan. Muhtemelen benim deli kedim sehpaların üzerinden aldı bunu ve oynayarak bir yerlere tıktı. Neyse çıkacak elbet bir yerden ne yapalım.

Evet şimdi Watsons ve Gratis'e seslenme zamanı, lütfen bu balmları TR'ye getirin bakın yok satacaksınız haberiniz yok.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder