6 Mart 2014 Perşembe

Clinique Party Favors Set..

Günaydın, mutlu cumalar herkese.. Geçtiğimiz günlerde para harcama modundaydım, bu Clinique set de uzun süredir aklımdaydı, alsam mı almasam mı derken, aslında tamamen içinde bulunan Black Honey göz kalemi uğruna bu seti aldım diyebilirim. 
Setin fiyatı 99 TL. ve sadece sette bulunan tam boy High Impact mascaranın fiyatının 59 TL. olduğu düşünülecek olursa, aslında çok uyguna gelmiş oldu. 

Evet Party Favors ve setin içinde bulunanlar.

Böyle de şahane mor-turuncu bir makyaj çantası içinde geldi, kendisi hemen çantamın içinde yerini aldı bile.

Gelelim setin içindekilere, High Impact mascara demiştim, tam boy fiyatı 59 TL, umarım bu sefer gözlerimi yakmaz. Chubby Stick Roundest Rasberry, tam boy ve 59 TL. Black Honey Göz kalemi sanırım satışta olduğu zaman fiyatı 55 TL. idi. All About Eyes göz kremi, tam boy, fiyatı 105 TL. sanırım. Mini boy bir oje ve All About Shadow 4'lü far seti, tam boy, fiyatı 129 TL. Gerçekten çok uygun fiyatlı bir set ve Boyner'de hem online şubesinde hem de mağazasında hala son setler satışta.

Setteki far paleti sanırım ayrıca tek olarak satışta değil ama içindeki renklerin hepsi tekli olarak satışta mevcut. 

Minik ojemin de rengine bayıldım, neredeyse fosforlu bir fuşya.

Yine parlak hatta frosty gibi görünen bir renk, Roundest Rasberry.

Ve bütün seti almama sebep olan kalem Black Honey, gerçekten şahane bir rengi var.

Clinique ürünlerle genelde çok iyi anlaşamasam da, bu seti hem içinde pek çok kullanışlı ürün olması hem de uygun fiyatı nedeniyle çok sevdim. Diğer setlere de baktım bunu aldıktan sonra ama en kullanışlı, en pratik ve en uygun fiyatlı olan buydu. Aldığıma çok memnun oldum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder