21 Mart 2014 Cuma

Sevdiğimiz blogları tanıyalım ve kaynaşalım mimi..

Uzun zamandır mim yapmıyordum, değişik iki etkinlikte tanıştığım ve sevdiğim bloggerlar beni mimlemişler, sevgili Yasemin ve sevgili balböceğim. Aslında bu sevdiğim bloglar konusunda karar vermek, birbirinden ayırmak o kadar zor ki, 300'den fazla yerli ve yabancı blog takip ediyorum hadi yabancıları ayıralım Türk bloggerlar arasında o kadar çok sevdiğim blog var ki nasıl içlerinden seçip yazacağım bilmiyorum. Tabi  başta sevgili Yasemin'in blogu livalim ve balböcegiilekozmetik var. Daha sonra favori bloglarımdan seçmem gerekirse; 

Sevgili Aylin, blogu aylinin kozmetik günlüğü, artık youtube'da da hesabı var.

Aylin'in Kozmetik GünlüğüHer şeyden önce son derece tatlı dilli, sevimli ve yazıları da çok objektif. O nedenle severek takip ediyorum.

İkinci olarak sevgili Başak'ın blogu;

L'Arc-en-ciel..


Sevgili Başak Ankara'da yaşıyor, Serapcığımın daveti üzerine İstanbul'a geldiğinde tanışma fırsatımız olmuştu ve inanın resimlerinde gözüktüğünden çok daha tatlı bir hanım ve şu anda hamile, ışıl ışıl parlıyor.

Üçüncü olarak sevgili Kübra yani kardelenblog var.


Sevgili Kübra'da Ankaralı ve kendisi ile hiç yüz yüze görüşmedik ama blogdan bloga, instagramdan instagrama enerjisi ve tatlı dili kendisini çok sevmeme yetti. Umarım bu önümüzdeki aylar içinde Ankaraya gidip tanışacağım kendisiyle nihayet, sabırsızlıkla bekliyorum.

Son bir blog daha yazmak istiyorum o da sevgili Makyaj Kelebeği,


Onunla da henüz tanışamadım henüz ama umarım Ankaraya gittiğimde onu da görüp tanıma fırsatım olacak. 

Bunların dışında takip ettiğim, sevdiğim pek çok blog var tabi, sevgili Serap, sevgili Şebnem, sevgili Yasemin, sevgili İnci, sevgili Ojemrujumrimelim bunlardan sadece bazıları. Bunların dışında da çok sevdiğim bloglar tabi  var, bahsetmememin tek nedeni bu yazıyı fazla uzatıp sizi bayıltmamak.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder