25 Mart 2014 Salı

Nars Guy Bourdin Koleksiyonu Cambodia Far incelemesi.

Günaydın, bu farı yazmakta çok geç kaldım ama galiba hala Nars mağazalarında var. Hızlı bir  Nars Guy Bourdin Koleksiyonu fırtınası esti ve geçti özellikle One Night Stand allık paleti bloglar arasında tam bir heyecana sebep oldu. Alanlar, bulamayanlar, benim gibi önce alırım ben bunu  deyip, sonra vazgeçenler oldu.

Dediğim gibi önce mutlaka paleti alırım diyordum, hatta Bağdat Caddesi'ndeki Nars mağazasına da palet gelince bana haber verin mutlaka dedim. Sonra paleti Sephora'da yakından inceleyince, zaten Laguna ve Orgasm bende var ve bitmek gibi bir şansları da yok ayrıca tebeşir gibi olan Mistinguette allığı da hiç kullanmayacağım belli. Paleti bir tek Deep Throat allık için almak da mantıklı gelmedi bana, sonuçta setten vazgeçip,  tekli Cambodia farı aldım.

Nars tekli farları ikili olanlara göre daha çok severim, hem gramajları az hem de renk seçenekleri daha fazla gerçekten.

Aslında bütün koleksiyonda renkler o kadar sıradan ki alacak hiç bir şey bulamadım resmen, ki ben bulamadıysam düşünün artık. Özellikle istediğim kalem rujların seti bile çok sıradan renkler içeriyordu. Tek ilginç renk olan Cruella, o da  bende var. Cambodia far ise seride beğendiğim, alınabilir gördüğüm tek renk oldu, hafif kızıllık, pembelik içeren ama kahverengi de barındıran ilginç bir renk.

Bu hafif kızıllığı çok sevdiğim için Mac Swiss Chocolate yerine bunu almayı tercih ettim, gayet pigmentli ve doğal duran bir renk, simli değil ama kendinden yanar dönerli bir ışıltısı var.

Seride çok değişik, yine tebeşir gibi mat bir mor renk de vardı değişik olarak ama onu kullanmak zor olacağı için bunu tercih ettim, pişman değilim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder