2 Haziran 2014 Pazartesi

Günün Ojesi Note Kozmetik Moulin Rouge..

Günaydın. Biliyorsunuz Note Kozmetik, kozmetik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Lansmanlar falan derken baya tanıtım yaptılar, gerçi ben daha hiç bir ürününü deneme fırsatı bulamadım. İlk denemek isteyip aldığım ürünü de tabi ki ojeleri oldu. Note kozmetik İstanbul'da Cosmo Shop'larda satışa sunulmuş, ben de Kadıköy mağazasından 2 oje aldım. İlki kendinden sedefli bir kırmızı olan Moulin Rouge isimli renk, hem isim hem de renk çok iddialı.
Sürümünü kolay buldum, ancak bu rengin pigmentasyonu çok yüksek değil, 2-3 katta istediğim sonuca ulaşabildim. Kuruma hızını beğendim. Ancak şöyle bir şey var, sanırım benim tırnaklarımda oje daha çabuk kuruyor. Nasıl oluyor bilmiyorum ama sanırım bu kuruma hızı da kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Bir de dayanıklılık durumu var ki bundan da çok memnun kalmadım aslında, ilk günün sonunda hafif soyulmalar başlamıştı.

Tabi bu oje Note Kozmetikden alıp denediğim ilk oje, aynı seri ojeler bile yapı olarak farklı olabiliyorlar. O nedenle elimdeki ikinci ojeyi de sürdükten sonra daha sağlıklı bir fikrim olacak bu konuda. Şimdilik ojeleri için iyidir veya kötüdür diyemiyorum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder