19 Haziran 2014 Perşembe

#sumakeupevent için Ankara'ya gittim..

Günaydın. Evet sıra geldi Derinşah ve Pekbilmiş'in düzenlediği #sumakeupevent'den bahsetmeye. Tatlı Derin ve Hilal 2-3 ay öncesinden Haziran'ın 14'ünde gerçekleşecek blogger buluşmasına beni de davet ettikleri zaman çok sevindim. Çünkü  uzun zamandır Ankara'ya gitmek istiyordum, Ankara'da takip ettiğim, sevdiğim, yüz yüze tanışmasam da sürekli konuştuğum ve sevgisini, enerjisini hissettiğim pek çok blogger arkadaşım var. O nedenle 14 haziran'da Ankara'ya sevine sevine gittim. Gidene kadar ayrı macera yaşadım, neyse ki çok az bir gecikme ile Bahçelievler'de bulunan etkinlik mekanı7 on Heaven'a ulaşabildim ve kapıda beni Filiz karşıladı, bu arada heyecandan taxinin parasını bile ödemeyi unuttum.

Ben heyecandan mekanın detaylı resimlerini çekmeyi unutmuşum, neyse ki herkes benim gibi değil :-)
7 on Heaven Bahçelievler..

Mekanda bizim için hazırlanan masa ve misafirleri bekleyen kızlar..

#sumakeupevent buluşmamızın hashtagi idi, sosyal medyadan bu hashtag ile takip edebilirsiniz.


Mekanda her şey çok güzeldi, oturma yerlerimiz ayarlanmış, ben sevgili Filiz ve Ekin'in arasına oturdum.
Öncelikle Parti Zımbırtıları etkinlik için pek çok tatlı banner ve süs hazırlamış, hepsi çok güzeldi. 

En sonunda, nihayet Ankara'nın meşhur cupcake ustası Verycupcake'in o güzelim cupcakeleri ile tanışma ve bizzat tadına bakabilme fırsatım oldu. Şunların ve özellikle kedili cupcakein şirinliği herkesin çok hoşuna gitti, sanırım sonuçta onu kimse yemeye kıyamadı.

Bu da ayrı bir güzellik, ve kesinlikle tatları da enfes.

Hediyelerin yer aldığı masa, Derin ve Hilal yine bizi çok güzel hediyeler ile uğurladılar. Bu yazıda sponsorlardan bahsetmeyeceğim, çünkü daha evde oturup da resim çekmeye bile fırsat bulamadım. Ama hepsi yakında tek tek blogda olacaklar.

İşte asıl güzel kısma geldik, zaten tanıyor gibi olduğum ve bu vesile ile yüz yüze tanıştığım güzel hanımlar. Hepsi ayrı güzel ve içten insanlar. Ben kesinlikle çok şanslı bir insanım, bu kadar güzel insanla tanışma ve arkadaş olma fırsatı yakaladım. Sevgili Cocoshkedim benim Ankara'ya geleceğimi öğrendiği andan itibaren beni görmek için mekana geleceğini söyledi. Tatlı blogger Demet ve sağ alt resimdeki güzel hanımlar etkinliğe katılmamalarına rağmen benimle tanışmak istediklerini söylediler ve biz de hemen etkinlik sonrası hep beraber Armada AVM'de çok keyifli bir kahve içtik. Zaten sevgili EkinGülsenFilizBaşak ve Kübra'nın dostluklarından bahsetmiyorum bile, o kadar içten ve o kadar tatlılar ki kendimi evimde ve kırk yıllık arkadaşlarımın arasında gibi hissettim. 

Sonuç olarak şimdiye kadar katıldığım en güzel blogger buluşmalarından biriydi, bu kadar tatlı hanımı bir arada bir daha ne zaman görürüm bilmem. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum kızlar, iyi ki varsınız ve iyi ki tanıştık, hepinize sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder