23 Haziran 2014 Pazartesi

Ankara alışverişleri...

Günaydın. Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da olunca tabi buradaki #sumakeupevent etkinliğinden sonra AVM gezmeyi de ihmal etmedik. Önce Armada AVM'de etkinliğe katılmayan diğer blogger arkadaşlar ile buluşup, kahve içtik ve sohbet ettik. Daha sonra da kendimizi AVM içindeki mağazalara vurduk. Armada AVM içinde İstanbul'da olmayan tek mağaza Fresh Line bulunuyor, ben de Fresh Line ürünlerini, özellikle de patatesli göz maskesini denemeyi çok istiyordum, o nedenle hemen onu aldım.

Maskeler ve ürünler tamamen doğal ve buzdolabında saklanması gerekiyor. Gram usulü veriliyor, benim aldığım herhalde 2 ay falan yetecek, zaten saklama süresi de o kadar. Yanında da 3 adet tester verildi. Patatesli göz maskesinin yorumu bir süre kullandıktan sonra gelecek.

Daha sonra İstanbul'da olan ama bana uzakça olduğu için her zaman yolumun düşmediği bir mağazaya yani Rossmann'a uğradık. Oradan da iki adet Rival de Loop göz farı aldım. Jane Iredale ruj ise Makyaj Kelebeği Filiz'ciğimin hediyesi. Hepsinin yorumu gelecek.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder