25 Eylül 2013 Çarşamba

Sephora Alışverişi..

Benefit'in yeni allığı Rockateur Sephora'ya geleli 1 hafta oldu ama nedense benim yakınımda olan Maltepe şubesine bir türlü gelmemekte direndi. Aslında sonra da alsam olurdu ama ayın 22 sine kadar %20 indirim kodum vardı, bu indirimden yararlanmak için geçtiğimiz hafta içinde almak istedim. Maltepe şubesi alamazsanız size bunu telafi ederiz falan dedi ama tabi indirim olarak değil de tester olarak falan telafi edileceği için, cuma akşamı iş çıkışı Palladium şubesine gittim ve oradan aldım. Yanına da daha önce hiç denemediğim bir adet Benefit ruj ekledim. İşin komiği Maltepe şubesi Palladium ve Buyaka'yı aradı ve allık buralarda da yok dedi bana, hani inanıp da gitmeseydim indirim boşa gidecekti. Böyle yanlış bilgilendirilmek hiç hoş olmuyor.
Rockateur'u bloglarda daha önce gördünüz ama tabi ben de en kısa sürede yazacağım kendisini, daha tam karar verebilmiş değilim. Rujun yazısı da hafta içinde gelecek.

Bu ara çok ruj aldım hepsini sırayla yazacağım. Artık yılbaşına kadar bir şey almam diyordum ama daha pazartesi sabahı yeni açılan kozmela.com'dan da bir alışveriş yaptım. Paketim gelsin hemen detayları paylaşacağım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder