24 Eylül 2014 Çarşamba

Mua chocolate box far paleti..

Burada bahsettiğim alışverişim ile birlikte hediye olarak gelen MUA 3'lü far paletinden bahsetmek istiyorum. MUA ürünleri de yurt dışında uygun fiyatlı ve kaliteli ayrıca da bol çeşitli drugstore ürünleri kategorisinde yer alıyor.

Öncelikle ambalajı o kadar sağlam ve kalın ki sanırım yere çok sert bir şekilde düşmediği sürece bir şey olmaz. Bana Pastel'in eski far paletlerini hatırlattı. Sanırım bir zamanlar böyle top şeklinde farları vardı.

İsmi süper Chocolate Box yani çikolata kutusu, hakikaten ismi gibi bir palet.

Renkler çok tatlı, hepsi sedefli ama çok ışıl ışıl bir görüntü vermiyorlar. Bir Sleek ya da bir Balm kadar pigmentli değiller ama gayet idare eder bir performans gösteriyorlar.

Güneş ışığında görüntüsü.

Tek başına veya başka bir paletten takviye alınarak kullanılabiliyor. Ben tek başına kullandığımda da gayet başarılı buldum. Baz üzerine kullanıldıkları için kalıcılığında bir sıkıntı olmadı. Ayrıca farların sert yapılarından dolayı kullanım sırasında tozutma yapmıyor. Bu tarz baked farlar ıslak olarak da kullanılabiliyor ama ben ıslak kullanmayı pek pratik bulmuyorum o nedenle denemedim.

Daha önce alıp, kullandığım MUA far paletlerini de burada ve burada yazmıştım. Özellikle Undressed paleti de çok severek kullandığımı söyleyebilirim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder