11 Ekim 2013 Cuma

Haftanın Ojeleri..

Evet bir haftanın ojeleri yazı da bayramdan önce geliyor.  İzinde olduğum için haftalık yayınlıyorum. Bu hafta da sık sık oje değiştirdim, bir de Lionesse nail sticker kullandım. Watsons'da 7-8 TL. gibi fiyatı yanılmıyorsam.

En üstte Gratis'den aldığım Betty Boob ojelerden Caramel Latte var. 3 al 2 öde kampanyası devam ediyor . Normalde tanesi 2 TL. Üzerine FlorMar glitter serinden en sevdiğim 02 numarayı sürdüm. Golden Rose rich color serisi ve üzerinde Essence Circus Confetti isimli topcoat var. En son olarak da China Glaze Hey Sailor ve Golden Rose Holiday Collection serisini kullandım.

Lionesse nail stickerları beğendim ama daha önce pazardan alıp kullandığım stickerlar daha iyi, daha kalınlar ve daha rahat yapışıyorlar. Ama bunlar da idare eder. Bir sonraki yazıda bol bol nailart göreceğiz, çünkü bayram geldi ve ben bayram için Antakya'ya gidiyorum. Nailart uzmanım, sevgili yeğenim orada yaşıyor ve bayramın her gününü ayrı bir nailart yaparak değerlendirmeyi düşünüyoruz.  Herkese çok mutlu bayramlar şimdiden.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder