2 Ekim 2013 Çarşamba

Eylül Ayı Bitenler..

Eylül ayının sonuna geldik ve bir bitenler yazısı daha karşınızda. Bu ay da epey sıkı çalıştım ve baya bir ürün bitirdim. Hemen başlayalım.
Biomen ve La Ligne şampuanlar eşim kullandı, fena değilmiş. Yves Rocher limon kokulu duş jeli, kokusu çok güzel ama kalıcı değil. Avon çilek kokulu bebe şampuanı, fırçalarımı yıkıyordum bununla, beni etkilemedi  ama kokusu bebek için çok ağır gerçekten.

TBS şeftali kokulu vücut losyonu, valize atmıştım bunu, kapak kısmından olduğu gibi dökülmüştü hatalıydı yani, çok az bir kısmı kalmıştı onu da sıktım ve bitti. Arko nem nar özlü el kremi, güzel ve uygun fiyatlı bir krem alınabilir. 8x4 deodorant, çok uzun zamandır durdu, içinde de aliminyum var sanırım, atıyorum. Yves Rocher tonik, bu ara en favori, en sevgili ürünüm, yenisini açtım bile.

Yes To.. serisinin havuç özlü gece kremi, detaylı yazısını göz kremi ile birlikte yazacağım. Benri aseton favorilerimden,  her zaman yedeği var evde. Mac fırça temizleme suyu, çok memnunum ve çok uzun süre gidiyor, yenisini alacağım. Sarıkız termal su, yazısını yazmıştım, çok memnunum ve yenisini açtım bile.

Avon yanık teni koruyucu krem, çok eskidir atıyorum artık. Fa deodorant, Fa severim genel olarak ama kontrol edeceğim, içinde aliminyum varsa bir daha alınmayacak. OriFlame optifresh diş macunu, bir özelliği yok bir daha alınmaz. BeeBeauty vanilla&cheesecake vücut peelingi, kendi şahane, kokusu daha da şahane bir peeling, büraz yağlıca bir his bırakıyor ama olsun, yedeği var ve ilk indirimde yeniden alacaklarım içinde.

Wella saç bakım kremi, çok eski atıldı. Raen herbal duş jeli, Lila Kutu'dan geldi, fena değil. Nivea DNA gündüz bakım kremi, fena değildi ama arkalarda kalmış, kokusu falan değişmişti atmak zorunda kaldım. Essence Color Arts far bazı, yazısı gelecek.

Raen Olive Leaf krem, Lila Kutu'dan gelmişti, güzel yumuşacık bir krem, beğendim. Kırılan eski bir fırça, direk çöpe gitti. Kenzo parfüm testerı, fazla kalıcı değildi.

Lila Kutu Felil Black mask, çok bayılmıyorum ama fena da değil, Neo Stem krem testerı, karar veremedim. Gratis'de satılan yeşil renkli peeling adı aklıma gelmedi ama bunu daha detaylı yazacağım.

Yine Gratis'den kolajen etkili maske, bunun da yazısı gelecek. Fresh Look sivilce önleyici killi maske testerı, çok etkili değildi ve zaten de çabucak da kurudu gitti.

Benri pamuklar, zaten demirbaş içinde artık. Cyrene doğal sabun, fena değil ama yüzümü yıkarken sabun kullanmayı pek sevmiyorum, dişlerime kadar sabun tadı geliyor ki en nefret ettiğim şeydir. Yine de kullandım ve bitirdim.

Bu ayın bitenleri de bu şekildeydi. Detaylı yazacağım dediklerimin yazıları da zaten hazır, taslaklarda bekliyorlar, ben tatildeyken hepsi sırayla gelecekler.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder