21 Ekim 2013 Pazartesi

Günün Ojesi FlorMar Passionate Dots 04 Numara..

Günaydın herkese, blogu ve yazı yazmayı çok özledim çok. Tatil ve bayram boyunca arada yazı girmeme rağmen çoğu programlanmış yazıydı ve yazı yazmayı çok özlemişim. Hemen ilk olarak hafta sonu ayağımın tozu ile bayram tatilinden döner dönmez gidip aldığım FlorMar Passionate Dots ojelerin 04 numarası ile başlıyorum.


Passionate Dots ojeler ile ilgili instagramda muhtelif yorumlar yapıldı, ben koleksiyonun tamamını dokulu diye biliyorum ama bazı çok bilgili satış elemanları (!) hayır değil diye bilgi vermişler bazı arkadaşlarıma, doğru değilmiş koleksiyonun tamamı dokulu ojelerden oluşuyor ve tanesi 5.50 TL. Normal bir FlorMar ojesine göre pahalı ama diğer markaların yine bu seri ojelerine göre en az 1.50-2.00 TL. ucuz.

Dokulu ojeleri zaten çok seviyorum, özellikle FlorMar'da dokulu oje üretince denememek olmazdı tabi, siyah rengi özellikle sevdim. Mat duruşu ve rengin keskinliği çok hoşuma gitti. Özellikle Cadılar bayramı için de kesinlikle tercih edilebilecek bir renk bence. Koleksiyondan toplamda 4 oje aldım ama en sevdiğim bu olacak gibi geliyor bana. Dokulu ojeleri seviyorsanız bu renk ilk tercihiniz olsun bence.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder