31 Ekim 2013 Perşembe

Clinique online Alışverişi..

Geçen cuma günü Clinique'in online sayfasını karıştırırken alışveriş hediyelerinden birinin uzun zamandır peşinde olduğum ama hiç bir yerde bulamadığım Black Honey isimli ruju olduğunu gördüm ve zaten ojelerini de denemek istediğim için bir adet oje sipariş verdim. 
Seçtiğim renk 05 numara Really Rio isimli turuncu-mercan-kavuniçi renklerinin karışımı olan harika bir renk, bugün tırnaklarıma sürdüm,  paylaşacağım zaten. Sürümü kolay ve iki kat yetti.

Black Honey rujdan başka bir de yine hediye olarak butter shine ojelerin 37 numarası pink-a-boo isimli ruj da geldi.

Butter shine serisini çok yumuşak bulurum, sadece bir rujum var bu seriden, bu da tahmin ettiğim gibi fazla yumuşak ve dağılmaya meyilli.

Ama işte bu güzelliğe bayıldım. Rengi görür görmez denememek için kendimi zor tuttum.  Bu rujun dudakta kömür gibi durmasını hiç beklemeyin, çünkü çok hafif bir mürdüm-bordo arası renk veriyor. Daha çok parlatıcı sürmüş gibi oluyor.

Bu pink-a-boo nun görünüşü..

ve bu da black honey..

Pink-a-boo üst dudağımdan biraz taştı ama dudakta böyle tatlı ve sıcak tonlu pembeye dönüşüyor.

Black Honey ise bu şekilde harika, ışıltılı bir tonda duruyor. 

İkisinin de nemlendirme özelliği orta ama kalıcılık neredeyse sıfır. Bu alışverişin yıldızı Black Honey isimli rujum oldu, çok sevdim. Oje 30 TL. rujlar hediye, 30 TL. oje için pahalı ama yanında çok istediğim ruj olunca bu seferlik görmezden geldim.
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder