23 Ocak 2014 Perşembe

Yeni Alışveriş var..

Instagram üzerinden bir daha alışveriş yapmamaya karar vermiştim ki daha önce de alışveriş yaptığım @abeautyblogg ve @amerikadanaliyorum isimli satıcıların sayfalarında uzun zamandır istediğim Wet n Wild Comfort Zone paleti, honey dew aromalı eos lip balmı ve yine denemeyi istediğim Maybelline Baby Lips lip balmları görünce dayanamayıp hemen istedim. Ürünlerin hepsi pazartesi kargoya verildi ve salı günü elimdeydiler.
Toplu fotoğraf, eos lip balm çılgınlığı sanırım bana da bulaştı, ama tanesi 15 TL olunca 3 değişik aromalı aldım. Denemeyi istediğim honey dew yanında narlı ve passion fruit aromalı olanı da kattım. Baby lipslerden ise Oh orange ve Pink shock isimli renkleri istedim. 

Hakikaten ürünün şirinliği diye bir şey var. Eos lipbalm detaylı incelemesi önümüzdeki günlerde blogda olacak. 

Baby Lips balmları henüz kullanmaya kıyabilmiş değilim, sadece birer kere denedim. Verdikleri renk çok tatlı ama enmlendirici özellikleri konusunda henüz kesin bir fikrim oluşmadı.

Bunların da detayları gelecek ama şimdilik renklerini şöyle göstereyim istedim. Bu kadar çok çeşidi olan ve bu kadar popüler bir ürünü niye Watsons ya da Gratis getirtmez anlamak mümkün değil.

Ve alışverişimin yıldızı Wet n Wild Comfort Zone, bunu uzun zamandır bloglarda inceliyorum ve her iki satıcının da ellerinde olduğunu görünce hemen almaya karar verdim. En alt sağdaki far Mac Club far dupe olarak gösteriliyor. Club da elimde ve burada detaylı bahsetmiştim. Daha sonra iki farı da karşılaştırma yazısı yazacağım.

Paleti neden iki ayrı satıcıdan aldığımı merak ediyorsanız pazartesiyi bekleyin diyorum. Bu arada devam eden ve yarın son bulacak olan Avon şartsız hediye çekilişine de katılmayı unutmayın.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder