28 Şubat 2014 Cuma

Revlon Just Bitten Adore Lip Pencil..

Revlon markasının TR'de olmaması nedeni ile bütün ürünlerinin ama özellikle bu Just Bitten LipBalm'larının benim için ayrı bir çekiciliği oldu. Ama bir türlü bulup alıp deneyememiştim. En sonunda benim çok sevgili arkadaşlarımdan biri son yurt dışı seyahati sırasında kendisine alırken bana da bir tane aldı, daha doğrusu getirdiği iki renkten ben istediğim rengi seçtim. 
Diğer renk daha soğuk tonlu bir pembe gibi göründüğünden kabı sıcak tonlu bir kızıl-kahve-bordo gibi görünen  bu rengi kendime aldım.

İsmi de rengi gibi Adore, çok hoş..

ve sürpriz geldi, daha önce Revlon lipbalmların özellikle koyu renklerde ambalaj renkleri ile uyuşmadığını okumuştum. 

Rengi kabında göründüğü gibi sıcak tonlu kahve-kırmızı-bordo evet ama içinde minik ışıltılar var, sheer olmasa ya da adına balm denmese frost bitişli diyeceğim neredeyse.

ve beni yine yanıltan swatch.. İçindeki minik ışıltılar belli belirsiz, pigmentasyonu oldukça iyi. Rengin sıcak bakır-kahve-kırmızı arası rengine bayıldım. Neredeyse her gün bunu sürer oldum şu sıralar.

Renk tonunun sıcaklığı, ve pigmentasyonu bir numara, bir dudak kaleminden beklediğimden de daha kalıcı çıktı. 

İlk sürüldüğünde tadı ve kokusu bariz şekilde baskın olan nane aroması da daha sonra azalıyor ve geçiyor. Nane aromalı ürünlerin lip enhancer yani dudak dolgunlaştırıcı özelliği olduğu düşünülüyor ama ben bunda öyle bir şey göremedim. Dudakta çok pürüzsüz duran, kolayca sürülen ve kalıcılığını da beğendiğim Revlon Just Bitten Lip Balmların diğer renklerini de elime fırsat geçtikçe ve gördüğüm yerde hiç düşünmeden alırım diyorum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder