28 Şubat 2014 Cuma

Nars Soulshine Allık..

Günaydın, iyi hafta sonları herkese. Daha önce yazdığım alışverişler  arasında uzun zamandır aklımda olan, bayıldığım Nars Soulshine isimli allık da vardı. Bunun yazısını hazırlamış ve fakat taslaklarda unutmuşum, hemen fark eder etmez yayına koydum.
Normal Nars allıklara göre gramajı oldukça fazla, tam 12 gr. ve böyle olmasına rağmen satış fiyatı aynı 78 TL. Ben %10 Black Card indirimi ile almıştım tabi daha da uyguna geldi. Bu arada Sephora yine %20 lik bir indirim kuponu yolladı ama ne alacağım konusunda kararsız kaldım, var mı tavsiyesi olan?

Bir de Realm of Senses isimli, daha mor tonlu olan bir seçenek vardı, ikisi arasında çok tereddüt ettim ama sonuçta tercihim soulshine'dan yana oldu.

Klasik siyah ambalaj, hemen parmak izlerini göstermeye başladı bile.

Allığın yapısı, dokusu, renkleri hepsi ayrı güzel, ama o harflerin üzerindeki ışıltı maalesef bir kaç kullanımdan sonra gidiyor ve geriye sadece allığın renkleri kalıyor.

Allığın içinde 3 değişik renk var. Tek tek fırçanın ucuyla alıp sürebileceğiniz gibi hepsini karıştırarak da alabilirsiniz. Ayrıca R harfinin ortasındaki ışıltılı turuncu-şeftali rengi highlighter olarak da kullanabilirsiniz.

Tek bir allık alıp, 3 ayrı renk, hatta karıştırarak 4 ayrı renk elde edildiği için çok kullanışlı ve uzun süre de bitmeyeceği için aslında hesaplı da bir ürün bence.

Fırçanın ucundaki renklerden ne kadar pigmentli olduğu görülebiliyor. Ayrıca son derece de dayanıklı, bütün gün yanağımda kaldı. Zaten Nars'dan başka türlüsünü beklemezdim.

Şeftali tonları..

Üç rengin ayrı ayrı uygulanmış hali, ortadaki ışıltılı kısın aydınlatıcı olarak harika duruyor. Elimin altında R harfinin altındaki en koyu renk görülüyor. 

En üstteki pembe renk de A harfine denk gelen kısımdaki rengi. 

Son derece sevdiğim ve aldığıma çok memnun olduğum bir ürün oldu, zaten Nars genelde 1-2 şey haricinde beni hiç pişman etmedi. Diğer allığı da alsam mı diye düşünmüştüm ama ben düşünene kadar hem bittiler hem de abartmayayım artık diye de vazgeçtim zaten.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder