28 Şubat 2014 Cuma

Günün Ojesi Avon Gel Finish Orange Crush..

Son Avon kataloğundan yapısını ve duruşunu çok merak ettiğim Gel Finish ojelerden Orange Crush isimli rengi aldım. Tabi gelir helmez hemen sürüp denedim.

Tek katta kapatıcı olduğu söylenmiş ama benim tek kat oje sürünce kesinlikle içim rahat etmiyor ve zaten bütün tırnaklarıma da aynı tonda süremiyorum. En güvenlisi 2 katı sürüp rahat etmek, ama oje oldukça kapatıcı ve yoğun orası doğru. Bitişi parlak ve net, üzerine ayrıca topcoat sürmek gerekmiyor. Resimlerde en üst ortadaki hariç filtre de yok, parlak yapısı net olarak görülebiliyor. Tırnakta soyulma veya bozulma da yapmadı. Kuruma süresi çok kısa değil, yine biraz dikkat gerektiriyor. 


Bunu sürüp, beğendikten sonra aynı seriden sanırım Roses are Red isimli rengi de sipariş verdim. Şu andaki katalog fiyatları nedir bilemiyorum, sanırım 10 TL. civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Gratis'de yine Gel Look olarak satılan bir seri daha var ki denemedim ama fiyatlarını 20 TL. civarında hatırlıyorum. Avon Gel Finish mutlaka indirime de girecektir/girmiştir, çevrenizde temsilci varsa deneyebileceğiniz, güzel bir seri olmuş.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder