10 Haziran 2013 Pazartesi

Vanilya Club Haziran Kutusu..

Uzun zamandır aldığım kutulardan bahsetmemiştim. Zaten Lila Kutu üyelik sistemini değiştirdiği için yeni kutularını Eylül ayından itibaren göreceğiz ama bu arada Vanilya Club gelmeye devam edecek. Haziran kutusu gerçekten büyük sürpriz oldu benim için, içinden tam 4 adet tam boy China Glaze oje çıktı ki benim gibi bir oje sever için harika bir şey demek bu.
Her zamanki siyah pelur kağıdına sarılı şekilde geldi ürünler..

ve içi açılınca çıkanlar.. 

Öncelikle ojeleri görelim. Tarnished Gold ve Faulty Line çatlayan oje sersiniden. Ben bu tür ojeleri sık kullanmamakla birlikte yine de seviyorum. Crimson geçen senenin Holloween koleksiyonuna ait, kopkoyu bordo bir oje. Up All Night ise sanırım neon koleksiyonundan ve hiç neon sarı rengim yoktu, çok iyi oldu.

Kutudan çıkan diğer deneme boyu ürünler ise sırayla LCN fondöten, ki kendisini deneyip hayran kaldım. Daha detaylı anlatacağım. Fiyatı da 61 TL. imiş ki kesinlikle ilk fırsatta alınacaklar arasına ekledim.  CHI saç serumu, henüz denemedim. Nuxe vücut peelingi, içerdiği meyve özleri ile yumuşacık bir peeling çok beğendim. Davidoff tester parfüm, direk eşime verdim. 

Faulty Line'ın Golden Rose 91 numara üzerinde duruşu..


Bunların dışında iki adet de tırnak sticker bulunuyor ama aynılarından bende olduğu için bir sonraki çekilişe koyacağım onları. Bu ay gelen kutudan CG'ler sayesinde çok memnun kaldım.
Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder