30 Aralık 2014 Salı

Yılbaşı indirimi alışverişi Gratis..

Bugün hazır indirimler 31 Aralık tarihine kadar devam ediyorken peş peşe iki alışveriş yazısı paylaşacağım. İlk yazı Gratis alışverişim hakkında geliyor. Artık sanırım alacağımı da aldığım için ve evde de yer kalmadığı için sadece denemek istediğim, merak ettiğim ürünleri alıyorum. Bu aldıklarımın da hiç biri ihtiyaç değil, deneme amaçlı alınan ürünler oldu.
gratis
Gratis'de satılan Loreal million lashes maskaranın yanında bir de makyaj temizleme suyu vardı. Kofre fiyatı 29 TL. gibiydi, maskara ise tek başına 28 TL.'ye düşüyordu. Burada asıl denemek istediğim maskara olunca hemen aldım. Instagram'da bu kofreyi 15 TL.'ye de gördüklerini/aldıklarını söyleyenler oldu. Aslında kofreler indirime dahil değilmiş, yine bazı satış personelinin iyiliğine denk gelmişlerdir diyeceğim çünkü başka bir indirimde benzer bir şekilde 30 TL.'ye düşen Nude Tude'u ben 15 TL.ye almıştım.

gosh

Daha sonra asıl istediğim kısım olan Gosh'a geçtim. %50 indirim olunca da hemen Başak'ın da önerdiği "illuminating eye roll-on" ve yapılarını çok beğendiğim forever kalem farlardan "plum" rengini aldım. 

gosh forever eyeshadow plum

Bu forever kalem farlar öyle bir şey ki bir kere sabitlenince su ile falan çıkmıyor kesinlikle, elime denemek için sürdüğüm kalemi ancak ıslak mendil ile çıkartabildim.
Plum metalik bir gri-lila rengi, alt kirpik dibinde veya göz pınarında çok hoş duruyor. Ayrıca far olarak da crease bölgesine uygulanabiliyor.

gosh forever eyeshadow plum

Sabitlenmesini beklemeyip, elimle dağıtınca da böyle görünüyor.

gosh illuminating eye roll-on

Illuminating yani aydınlatıcı göz/göz altı kremi de roll-on şeklinde, alttan hafifçe sıkılıp, ucundaki metal toplar ile uygulaması yapılabiliyor. 

gosh illuminating eye roll-on

Hafif ışıltılı ama sedefli olmayan pembemsi bir rengi var. Bu ürün hem göz altına ışıltı vermek içi hem de göz altını bir baz sürerek hazırlamak için kullanılabiliyor.  Kapatıcının çizgilere dolmasını engellemek ve göz altı morluklarını da hafifletmek işlevleri arasında bulunuyor.
Bu ürünü henüz kullanmaya başlamadım, deneyip fikir edinince detaylı yazacağım.

Benim bu sefer Gratis alışverişim işte bu kadardı, belki bu akşam uğrayıp bir Gosh forever kalem far daha alabilirim bakalım. Bu arada roll-on indirimde 13 TL., kalem far ise 15 TL. gibi oldu. 
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder